Український народний депутат, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди знайшовся там, куди відразу потрапляють всі чиновники його рангу в разі небезпеки - в лікарні.

Народного депутата підозрюють в отриманні 588 тисяч гривень хабара за сприяння в укладенні контрактів між приватними компаніями і державною лікарнею, яка розташовується в Житомирській області.

НАБУ нарікало, що Сергій Кузьміних систематично не є за повістками і було змушене оголосити його в розшук.

Тепер сам нардеп знайшовся, принаймні у Фейсбук, і заявляє, що ні від кого не ховається і готовий свідчити і в усьому допомагати слідству.

"Я, Кузьміних Сергій, з подивом дізнався з інтернету про мій розшук, в який мене подало НАБУ. Шановні детективи, я не ховаюся і не маю такого наміру. Дивлячись на інформаційний тиск, офіційно повідомляю про готовність брати участь у всіх процесуальних діях. Вам відома вся інформація, яку дає мій адвокат Криворучко Л.С. щодня на офіційну електронну адресу Національного антикорупційного бюро України. В даний час Ні я, ні адвокат не отримували повістку, як передбачено законом. Всі наші контакти працівникам НАБУ відомі. Повторююся і підкреслюю, готові брати повну участь у всіх процесуальних діях і більше всіх зацікавлені розповісти подію і відстоювати свою позицію в суді", – написав народний обранець на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Скріншот з Фейсбуку нардепа Сергія Кузьміних
Скріншот з Фейсбуку нардепа Сергія Кузьміних