Спокій мирних українців залежить не тільки від тих, хто тримає у руках зброю. На це звернули увагу у публікації Міністерства оборони у мережі Фейсбук.

Міноборони показали людей, які щодня, у будь-яку погоду ремонтують військову техніку та роблять усе, аби вона не підвела своїх власників у найважливішу хвилину.

механізована бригада імені князя Романа Великого
механізована бригада імені князя Романа Великого

"Від цих рук у мастилі залежить справність бойової техніки, а отже, хід війни і наша Перемога. Військовослужбовці ремонтно-відновлювального батальйону Князівської бригади в мороз і в дощ заряджають, чистять, зварюють, усувають неполадки, «реанімують» і «ставлять в стрій» техніку й озброєння, які потребують їхніх умілих рук і фахового підходу. Ми впевнені, що у найвідповідальніший момент, у бою, ні бойові машини, ні озброєння не підведуть! Наші «чарівники» від техніки здатні на дива! Вміємо, можемо, переможемо! Все буде – Україна!", – йдеться у дописі Міністерства оборони у Фейсбук.

публікація Міноборони у мережі Фейсбук
публікація Міноборони у мережі Фейсбук

Щоправда, користувачі Фейсбуку зауважили, що подібні фото - ганьба для Міноборони, так як на них відверто показано, що люди працюють без рукавиць у мороз.

"Міністерство оборони на цих фото ваш позор і позор всіх тилових служб. За всі роки війни ви не спромоглися додуматись, що робочі рукавиці необхідно закуповувати і надавати воїнам перед проведенням робіт. Ви в сусідній Польщі покажуть такі фото не те що в армії, а на складі чи будові і відповідальну особу в тюрму посадять, а тут хвастаться на весь фейсбук...", – зауважив Yaroslav Honcharov.

"Ці руки показують, наскільки тиловику пох*р і тил не докладає жодних зусиль задля забезпечення військовослужбовців милом і робочими рукавичками. Оце показують ці руки", – додав Максим Ровестод.

коментарі до публікації Міноборони
коментарі до публікації Міноборони