Кандидат у мери Києва Михайло Добкін колишній мер міста Харків, а також член "Партії Регіонів" до 2014 року, що нині балотується у мери міста Київ виклав у фейсбук новий агітаційний відеоролик. Проте користувачі мережі невдоволені як роликом, так і самим кандидатом.

"Поки світові мегаполіси і столиці впроваджують інноваційні рішення в області інфраструктури, київська влада впроваджує черговий транспортний колапс і ремонтні роботи. В таких умовах, Київ не скоро зможе стати зразком європейської столиці.

Досить спостерігати за цим склавши руки! Хто зі мною?", - пише Михайло на своїй сторінці в Facebook.

У відеоряді Добкін запевняє, що він навів лад у Харківській інфраструктурі, а тепер може навести лад і в інфраструктурі Києва. Основне гасло ролику - "Пощастило харків'янам, пощастить і киянам!".

Коментарі до посту Добкіна
Коментарі до посту Добкіна
Коментарі до поста Добкіна

Проте користувачі мережі не так оптимістично налаштовані щодо кандидата. У коментарях до посту юзери виражають своє незадоволення відкрито та деякі навіть грубо називаючи Добкіна "сепаратистом", питаються чому він ще "не за ґратами", та відкрито виражають свою ворожість.

Коментарі до посту Добкіна
Коментарі до посту Добкіна
Думка користувачів щодо рекламного посту Добкіна

Серед них є й ті котрі ввічливо відправляють Михайла "на пенсію".

Коментарі до посту Добкіна
Коментарі до посту Добкіна
Коментарі до посту Добкіна

"Міша, ти ж позорище всеукраїнського масштабу))) навіщо ти ганьбишся? Ти ж накрав більш ніж достатньо і дітям, і внукам. Іди на пенсію, відпочинь. У тебе що, зовсім немає самоповаги? Над тобою ж все кепкують не по дитячому ... Прости, що текст "трохи по дібільному написаний")))))))", - пишуть у коментарях.

Пока мировые мегаполисы и столицы внедряют инновационные решения в области инфраструктуры, киевская власть внедряет...

Posted by Михаил Добкин on Friday, August 28, 2020