Працездатне населення України вже давно поглядає у бік Європи, де за рахунок зростання економіки постійно потрібна відносно дешева робоча сила. Наші ж люди готові трудиться за оплату набагато меншу, ніж просить місцеве населення.

Тим більше ті ж поляки, у свою чергу, часто їдуть працювати до Британії, куди українцям потрапити не так просто.

Тому Польща одна з перших, хто завжди з розпростертими обіймами чекає українських заробітчан пропонуючи всі кращі умови праці. Крім того, на тлі нагнітається істерії про російське вторгнення в Україну, західний сусід заявив, що готовий прийняти ще більшу кількість українських мігрантів, які неминуче будуть шукати кращого життя при поганому варіанті розвитку подій.

Українські заробітчани
Українські заробітчани

Про це повідомили в агентстві Gremi Personal.

Варто відзначити, що в Польщі за минулий рік попит на трудових мігрантів виріс на близько 90%, що є просто величезною цифрою.

Гендиректор агентства Томан Богдевич зазначив, що в попередні роки оотмечалось відносне затишшя в зимовий час – січні-лютому. Але в цьому році практично кожна галузь польської економіки гостро потребує робочої сили, так як зіткнулася з небувалим дефіцитом найманих співробітників. Томан Богдевич підкреслив, що вже в січні вакансій було зареєстровано в п'ять разів більше, ніж за січень 2021 року. З цього видно, наскільки Польща потребує українських співробітників.