Останнім часом з'являється все більше інформації, щодо можливого повномасштабного наступу Росії на Україну. На західних майданчиках мало не щодня публікуються нові дані щодо угруповань російських військ, які сьогодні перебувають на кордоні з нашою державою.

Зрозуміло, українці останнім часом перебувають трохи шоковані від інформаційного пресу, під яким перебувають постійно. Тож керівництво держави, з перемінним успіхом, постійно робить заяви зі спробами заспокоїти людей, які збирають тривожні валізки.

До цієї справи долучився і міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, опублікувавши заяву у своєму офіційному Twitter-акаунті, закликаючи усіх заспокоїтися та не робити паніки.

"Не вірте апокаліптичним прогнозам. В різних столицях прораховують різні сценарії, але Україна готова до будь-якого розвитку подій. Сьогодні Україна має потужну армію, безпрецедентну міжнародну підтримку та віру українців у свою державу. Це ворог має нас боятися, а не ми його", – написав Дмитро Кулеба.

У коментарях підписники розділилися. Дехто підтримав заяву міністра, але знайшлося багато тих, хто й не бажав нічого слухати, а прийшов у коментарі тільки ображати та висловлювати своє невдоволення чинною владою пускаючи гірку сльозу за часами Порошенка.