Відома народна депутатка Ірина Аллахвердієва, яку багато українців запам'ятали як "робоча баба" і "корабельна сосна" з обговорення Давида Арахамії і Олександр Корнієнка на з'їзді Слуг народу, отримала в подарунок 14 мільйонів гривень.

Але її колега народний депутат Данило Гетманцев, скандали навколо якого не перестають вщухати, просить усіх не розганяти і не смакувати цю новину.

Про це Данило Гетманцев написав у своєму телеграм-каналі.

"Депутат Слуги народу Ірина Аллахвердієва отримала в подарунок 14,3 млн.грн. Повірте, в житті є подарунки, які точно не в радість і є речі, які точно не для хайпа. По-людськи прошу ЗМІ та активних користувачів мереж не смакувати і не розганяти цю новину. Потім може бути соромно", – пише Данило Гетманцев.

пост Данила Гетманцева в телеграм-каналі
пост Данила Гетманцева в телеграм-каналі

Поки невідомо, звідки і від кого Ірина Аллахвердієва отримала такий солідний подарунок, але судячи з усього, пов'язаний він не з приємними подіями з її життя. Але і сума досить значна, навіть для депутата Верховної Ради, щоб просто проігнорувати даний факт. Навряд чи простий українець, навіть за найтрагічніших для себе обставин, може розраховувати на такий подарунок.