Нещодавно з'ясувалося, що, нібито, ректор найбільшого університету країни – Київського національного університету Тараса Шевченка – захоплюється молоденькими студентками, запрошуючи їх "до себе на стіл".

Скандал викликав фурор в українському суспільстві і в той же час викликав повне ігнорування з боку правоохоронних органів і співробітників самого університету. Водночас, за оприлюдненими листуваннями можна судити, що, нібито, ректор обговорює зі своєю коханкою-студенткою магістратури - багато кадрових рішень університету.

У самому університеті намагаються висидіти час чекаючи, що скандал вщухне сам собою і всі забудуть про це. Наприклад, Володимир Литвин, який обіймає посаду директора відділу комунікації КНУ розповів, що університет не звертався до правоохоронних органів з вимогою провести розслідування і перевірити інформацію, яка сколихнула українське суспільство. Також керівництво не вжило жодних заходів, щоб захистити студенток, які, нібито, фігурують в листуваннях від цькування. Співробітники вважають, що нехай дівчата самі звертаються в поліцію, адже це їх репутації завдали удару.

Володимир Бугров
Володимир Бугров

Журналісти вже спробували додзвонитися до проректорів, щоб почути їхню думку про ситуацію, що склалася, але почули тільки короткі гудки. В університеті пояснили, що проректори мають дуже щільний графік – хтось перебуває у відпустці, лінія телефону зайнята, а в інших дуже щільний графік або вони перебувають на нараді у ректора Володимира Бугрова.

У мережі також спливли листування, згідно з якими навіть деякі народні обранці покривають бурхливе інтимне життя ректора з персоналом. Серед прізвищ дуже знайомі українцям-міністр освіти Сергій Шкарлет, Данило Гетманцев, Сергій Бабак і навіть спікер парламенту Руслан Стефанчук.

Водночас ректор університету уникає прямих запитань і не відповідає на прохання журналістів називаючи злиті листування «брудною інформаційною кампанією», яка спрямована проти нього.