Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що поспілкувався з керівниками мереж з продажу зброї, палива та великих супермаркетів. Про це він написав 14 лютого у Facebook, пише Гордон.

"Запитував одне і те ж-чи є якась паніка, черги, ажіотажний попит на продукти першої необхідності, паливо? Чи розбирають мисливську зброю, патрони? Відповідь у всіх був однаковий-ні! Ніякого ажіотажу немає ні по зброї, ні по паливу, ні по продуктам", - зазначив він.

За словами Геращенко, українці мудрі і звикли до небезпеки, тому що з 2014 року живуть у стані війни з Росією.

"І тому абсолютна більшість українців, особливо ті, у кого немає власних літаків, зберігають спокій", – підкреслив радник глави МВС.

На тлі повідомлень про ймовірне вторгнення Росії в Україну ряд українських бізнесменів виїхали з України. Тільки 13 лютого з Києва відлетіло близько 20 чартерів і приватних літаків, повідомила "Українська правда".

Служба безпеки України вранці 14 лютого заявила, що країна зіткнулася з безпрецедентними спробами нагнітання паніки, "поширення фейків і спотворення реального стану речей". У спецслужбі зазначили, що фіксують такі прояви гібридної війни в соціальних мережах, ЗМІ та заявах деяких українських політиків, які поширюють наративи російської пропаганди.