Юлія Тимошенко, яка завжди виступає з критикою влади, цього разу облишила багнети та відзначила якість промови президента Володимира Зеленського, який виступив з гучною промовою на конференції у Мюнхені.

"Мене складно назвати прихильницею Володимира Зеленського, але нині я б хотіла висловитися на його підтримку. І не лише тому, що у сьогоднішній промові президент нарешті сказав ключові речі, на яких від самого початку війни наполягаю я та команда «Батьківщини»: і щодо необхідності вимагати виконання гарантій за Будапештським меморандумом; і щодо доцільності заснування нових фінансових відносин із нашими західними партнерами; і, зрештою, щодо потреби бути чесними зі світом та власними громадянами", - зазначає Юлія Володимирівна.

Фото Юлії Тимошенко
Фото Юлії Тимошенко

Також лідерка "Батьківщини" зазначає, що сьогодні саме час забути про внутрішню боротьбу, адже країна перебуває у великій небезпеці.

"Тому, що сьогодні ми не маємо іншого вибору, як забути старі образи, припинити взаємопоборювання та стати пліч-о-пліч заради порятунку України. Об’єднатися всередині та згуртувати навколо себе усіх людей доброї волі. Бо Україна сьогодні боронить не лише свою незалежність. Ми стоїмо на захисті всього цивілізованого світу від викликів, яких історія досі не знала. Це наш вибір і це наша необхідність. У біді заводять справжніх друзів. У буремні часи гартуються сильні нації. А найтемніше буває перед світанком. На нашому боці правда. А значить, за нами й перемога! Слава Україні! Слава кожному, кому сьогодні небайдужа її доля! Кожному, хто докладає зусиль для допомоги нам!", - завершила заклик Юлія Тимошенко.

пост Юлії Тимошенко у мережі Фейсбук
пост Юлії Тимошенко у мережі Фейсбук