Журналістка програми "Схеми" Наталія Седлецька на власній сторінці у мережі Фейсбук опублікувала інформацію щодо маєтку Нестора Шуфрича у Криму.

"Нестор Шуфрич, народний депутат України (ОПЗЖ) фактично визнав юрисдикцію Російської Федерацію у Криму, оформивши майно на півострові за законами окупантів. Про це - у новому розслідуванні «Схем». Йдеться про нерухомість у селищі Сімеїз на південному березі Криму. Журналістка Valeriya Egoshyna з’ясувала, що незадовго до анексії родина Шуфрича придбала у Віктора Медведчука недобудовану віллу площею 4500 квадратних метрів та велику земельну ділянку на березі Чорного моря - прямо по сусідству із власним маєтком Медведчука у селищі Сімеїз. Об'єкт Шуфричів досі не добудований, але власники його не закинули - обнесли парканом, а у 2021 році тут з’явилась охорона і табличка «приватна власність", - зазначає Наталія Седлецька.

Нестор Шуфрич
Нестор Шуфрич

Також журналістка підкреслила, що майно Шуфрича вже оформлено за російським законодавством.

"Відтоді у державному реєстрі нерухомості Російської Федерації з’явився запис: цей маєток та декілька земельних ділянок під ним записані як власність російської компанії, зареєстрованої у Москві. Засновники цієї фірми - батько та помічник народного депутата України Нестора Шуфрича. Але і це не все. Виявлось, що родина народного депутата не лише оформила за російськими законами свою нерухомість, яку мала ДО анексії. Але і розширювала свої володіння вже після анексії Криму – придбавши за російськими законами тут ще більше майна, а саме – ще більше землі навколо недобудованого маєтку. І теж записали її на свою московську фірму - про що російські органи влади теж внесли запис у державні реєстри Російської Федерації", - додає журналістка.

Також Наталія Седлецька закликає відповідні органи дати оцінку таким діям народного депутата України, який, фактично визнає юрисдикцію країни-оккупанта.

пост Наталії Седлецької у мережі Фейсбук
пост Наталії Седлецької у мережі Фейсбук