Політик та шоумен Сергій Притула вважає, що рішення Володимира Путіна про визнання терористів вносить ясність у порядок денний українців.

Про це Сергій Притула написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Лисий ботокс вніс трохи конкретики у наш порядок денний! Не маю сумніву, що все вчинене вилізе карликовому шизофреніку боком. І бити його будемо усім світом! Хтось санкціями, ми - безпосередньо, власноруч! Гуртуймося, друзі! Підтримуймо Армію! Вливаймося в лави сил ТрО! Допомагаймо волонтерам! Ми тобі, паскуда, поперек горла станемо!", – написав Сергій Притула.

пост Сергія Притули у Фейсбук
пост Сергія Притули у Фейсбук

Українці також впевнені, що визнання Путіним "Л\ДНР" не минеться йому марно.

"Над нами знову нависла фашиська агресія. На думку спадають слова німецького адмірала. Він попередив світ. Стає зрозуміло з яким ворогом ми маємо справу. Україна понад усе! Можна сміливо дякувати Британії, Польщі, Балтії, Туреччині, Грузії, Азербайджану за підтримку в такий важкий для країни час!", – пише Игорь Войтюк.

"Єдність і згуртованість - зараз найважливіше. Згадайте сценарії Фінляндії - вони втратили частину територій, але вирвались із під лапи біснуватого ведмедя і пішли вперед. Розрахунок Кремля на те, що приниження може спровокувати частину радикально налаштованих «патріотів» на переворот, тим більше, що їх до цього підштовхуватимуть ворожі агенти. Не даймо їм цього. Прошу вас включіть розум. Єднаймося і розвиваймося. Все буде Україна", – закликає Жанна Карпова.

коментарі на сторінці Сергія Притули
коментарі на сторінці Сергія Притули