У Львові взялися допомогти дівчині, яка в свої 19 років пережила страшне: над нею знущалися чоловік і двоюрідний брат. Не витримавши, постраждала втекла з дому, в чому була, повідомляють в співтоваристві «Варта 1» в соціальній мережі Facebook.

За інформацією волонтерів, дівчина виснажена - зараз вона важить всього 38 кг.

"Їй 19. Вона важить 38 кілограм. Її бив чоловік і двоюрідний брат. Втекла з дому в чому була. Потрібна допомога ..." - пишуть автори повідомлення.

знущання над дівчиною у Львові
знущання над дівчиною у Львові

Відзначається, що для дівчини неравнодушниt за добу вже зібрали одяг і взуття, їй надається психологічна та юридична допомога силами спеціалісток Центру "Жіночі перспективи".

Їй також знайшли тимчасове житло, однак все ще потрібна медична допомога - «як мінімум, огляд». Пропозиції по проведенню огляду приймаються.

Автори повідомлення нагадують, що Львів є одним з небагатьох міст України, де до сих пір немає притулку для жертв домашнього насильства.

«Молодець, що вистачило духу втекти, більшість терпить таке свинство все життя», «Чому не стоїть питання про покарання насильників?» «Був невеликий притулок, але зараз там 5 - зірковий готель», «В голові не вкладається, за що можна знущатися і бити таку маленьку тендітну дівчину ?! Сумно і страшно », - обурюються городяни.