У Кривому Розі - ДТП з потерпілим 11-річним хлопчиком і - передвиборчі проблеми для "Слуги народу" та Офісу президента.

Криворізький мажор на пішоходному переході збив дитину
Криворізький мажор на пішоходному переході збив дитину

Син гендиректора ЦГЗК групи "Метінвест", кандидата в мери Кривого Рогу від "Слуги народу" Дмитра Шевчика, 18-річний Марк Шевчик, збив на пішохідному переході 11-річного хлопчика.

Сталося це ще ввечері 3 вересня, але тільки до ночі 4 вересня інформація про це ДТП пішла в мережу з прив'язкою до сім'ї Шевчик. Треба сказати, що першоджерелом інформації про причетність Шевчика до події став блогер з обойми Коломойського. Що характерно.

Власне, скажімо про головне - хлопчик в стані середньої тяжкості, але за оцінками лікарів його життю нічого не загрожує. Але дісталося йому міцно - закрита черепно-мозкова травма, закритий перелом скроневої кістки справа, перелом внутрішньої пластинки сигмовидної синуса, забій головного мозку, гематома потилиці, закритий перелом лівого плеча, забій грудної клітини, забій тазу.

Що стосується самого події... В сюжеті місцевого ТРК "Рудана" говориться, що водій, який збив дитину і врізався в огорожу, їхав на великій швидкості і на червоне світло. Після ДТП почав комусь телефонувати і зняв номери з машини.

Разом з тим, кандидат у мери Кривого Рогу Дмитро Шевчик, батько Марка, на своїй сторінці в Facebook повідомив, що його син Марк "уникав зіткнення з авто, не впорався з керуванням і виїхав на пішохідний перехід". Запевняє, що він не намагається "зам'яти, приховати, відмазати". І що він бере на себе "особисту відповідальність за майбутнє Саші" (ім'я потерпілого хлопчика).