Вчителька Бабинського ліцею на Рівненщині Оксана Вітчук розповіла про реалії роботи в умовах адаптивного карантину.

Відповідний пост вона опублікувала в своєму Facebook, відзначивши, що педагоги знаходяться в дуже важких умовах.

"Ми по 8 уроків в щитках, коли по спині тече, а в очах все пливе. У нас немає часу випити води, тому що постійно чергуємо в своїх класах, ми щодня дихаємо парами антисептиків і дезінфікуючих засобів", - підкреслила Вітчук.

У той же час вчителька обурилася критикою, яка з початку навчального року виливається в соцмережах на працівників освіти.

пост української вчительки
пост української вчительки

пост української вчительки
пост української вчительки

пост української вчительки
пост української вчительки

"Шановні, вчителі не працюють в сфері обслуговування, їх справа вчити, а не міняти маски, обробляти руки, робити термометрію, дезінфікувати поверхні, стежити за станом дітей щохвилини, це не входить в наші щоденні обов'язки! Але ми це робимо, щодня, допомагаючи персоналу забезпечити безпечне перебування Ваших дітей в закладі! " - зазначила педагог.

Вона закликала батьків, не купувати квітів або додаткових матеріалів для дітей, якщо вони не хочуть цього робити.

"Ваше право купувати чи ні зошити для контрольних і лабораторних робіт, держава, на жаль, не забезпечує цим, якщо Ви вважаєте, що не треба, то не треба, школу закінчують все !!! Не купуйте квітів, якщо немає особистого бажання, щоб потім розповідати, як витратилися: не проявляйте інших способів уваги тільки для того, щоб потім це стало постом для обговорення в соціальних мережах ", - написала Вітчук.

Вона закликала поважати вчителів і триматися разом, щоб перемогти труднощі.

"Лікарів реабілітував коронавірус, а педагогів ??? Що нам ще потрібно для того, щоб ми в кінці стали один до одного ближче? Ми пливемо в одному човні, а гребемо в різні боки. Потонемо разом в кінці кінців, тому що не вийде заробити власний авторитет, поливаючи брудом інших ", - зауважила вчителька.