У світлі останніх подій журналіст Сергій Іванов озвучив думку, яку міркують багато українців.

Читайте нас у Google News!

Про це він пише на свой сторінці у мережі Фейсбук.

Бойовики
Бойовики

"Якщо ватажок терористичного угрупування «ДНР» Пушилін робить заяву про теракт, потім віддає команду бойовикам реалізувати його і в результаті гинуть наші військові, чому українські силові структури - СБУ, ЗСУ, СЗР та інші - не ліквідовують його?

Тобто розробити спецоперацію по захопленню тридцяти головорізів типу можна, а йобнути одну нікчемну наволоч, яка, зухвало порушуючи домовленості, вбиває наших хлопців - ні?

Хто сказав, що «гідна відсіч» має бути симетричною? Вона має бути в десятки разів сильнішою." - задається питанням Сергій Іванов.

Якщо ватажок терористичного угрупування «ДНР» Пушилін робить заяву про теракт, потім віддає команду бойовикам...

Posted by Sergii Ivanov on Monday, September 7, 2020

Раніше Українці писали, що представники 93-й бригади Збройних сил України повернулися із зони ООС в своє постійне місце дислокації.

вогонь українських вояків, ООС, АТО
вогонь українських вояків, ООС, АТО

Йдеться про селище Черкаське, що в Новомосковському районі Дніпропетровської області.

Під час урочистостей командир бригади Дмитро Бріжінскій, між іншим, заявив, що за останню семимісячну ротацію на фронті його бійці застосовували ту ж кількість боєприпасів, що в попередню, але в цей раз завдали в шість разів більший шкоди ворогу.

В тому числі, згідно з інформацією розвідки, 93-а бригада за останню ротацію ліквідована сімдесят одного бойовика, поранення отримали ще 130, а також були знищені і пошкоджені 26 одиниць техніки. Крім того, під контроль України були повернуті бійцями деякі території в сірій зоні.

В цей же час, самі бойовики почали поширювати інформацію про те, що вони зазнали великих втрат двадцять восьмого серпня трохи на північ від Маріуполя через успішну спецоперацію української диверсійно-розвідувальної групи.

В цей же час вони додають, що коригування підриву нібито проводилася за допомогою БПЛА. Читайте також: «Втрат більше, ніж за цілий місяць до перемир'я»: Гиркин розповів про вдалу спецоперацію ВСУ на Донбасі. Поклали всіх.