Відповідно до даних декларацій чиновників Нацбанку можна побачити неймовірні статки, що аж ніяк не відповідають їхнім офіційним доходам. Про це повідомляє телепроєкт "Гроші".

Голова Національного банку України Кирило Шевченко:

В минулому керував "Укргазбанком", що не передбачало подання декларацій. Проте наразі Кирило зобов'язаний декларувати свої доходи. За даними його декларації його оклад складає 477 тисячі гривень. При здавалося б "скромній" заробітній платні, родина чиновника володіє рядом досить елітних авто серед яких Mercedes та Range Rover. Також мають дві квартири у столиці, декілька земельних ділянок та колекцію наддорогих годинників.

Катерина Рожкова перший заступник голови НБУ:

Заробітна плата Катерини трохи менша за її начальника, усього - 320 тисяч гривень. Проте за декларацією Рожкова є власницею досить цінних годинників та мешканцем елітного маєтку в Києві.

Заступник голови Нацбанку Ярослав Матузка:

Будучи другом Кирила Шевченка декларація чиновника стверджує, що він володіє житлом з земельною ділянкою, квартирою в столиці. А також безліччю недешевих годинників та ювелірних виробів. Окрім цього на рахунках Ярослава досить вражаюча сума.

Нещодавно портал "Українці" вже коментував декларацію нового директора з питань безпеки НБУ Ігоря Коновалова, що вніс до своїх статків квартиру в Києві за 28 гривень.