Суд оштрафував на 76 тисяч супермаркет АТБ в Києві, в якому жінка впала, послизнувшись на розлитому мастилі.

супермаркет АТБ
супермаркет АТБ

У жінки діагностували перелом, а лікувалася вона за кредитні гроші. При цьому магазин не надав постраждалій ніякої допомоги. У суді вирішили, що персонал магазину не підтримував чистоту в залі і це призвело до травми жінки.

Тепер АТБ виплатять 56 тисяч гривень на компенсацію лікування і 20 тисяч гривень моральної шкоди.

Раніше Українці писали, що відповідно до даних декларацій чиновників Нацбанку можна побачити неймовірні статки, що аж ніяк не відповідають їхнім офіційним доходам. Про це повідомляє телепроєкт "Гроші".

Голова Національного банку України Кирило Шевченко:

В минулому керував "Укргазбанком", що не передбачало подання декларацій. Проте наразі Кирило зобов'язаний декларувати свої доходи. За даними його декларації його оклад складає 477 тисячі гривень. При здавалося б "скромній" заробітній платні, родина чиновника володіє рядом досить елітних авто серед яких Mercedes та Range Rover. Також мають дві квартири у столиці, декілька земельних ділянок та колекцію наддорогих годинників.

Катерина Рожкова перший заступник голови НБУ:

Заробітна плата Катерини трохи менша за її начальника, усього - 320 тисяч гривень. Проте за декларацією Рожкова є власницею досить цінних годинників та мешканцем елітного маєтку в Києві.

Заступник голови Нацбанку Ярослав Матузка:

Будучи другом Кирила Шевченка декларація чиновника стверджує, що він володіє житлом з земельною ділянкою, квартирою в столиці. А також безліччю недешевих годинників та ювелірних виробів. Окрім цього на рахунках Ярослава досить вражаюча сума.