У Мелітополі Запорізької області в дитячому садку №39 "Чебурашка" медсестра порадила батькам дитини пролікувати малюка маззю, яка застосовується для лікування котів. Після такого "лікування" батькам довелося пів року позбавлятися від наслідків.

Все почалося з того, що жінку викликали в дитячий сад і показали плямочка на дитині. Мамі сказали, що це лишай, але малюка не можна вести в лікарню, тому що потім сад закриють на 2 місяці на карантин.

Жінка заявила про те, що подібні цятки є і на руках, і на попі у дитини, і що це просто алергія. Але їй сказали, що це лишай і треба купити у ветеринарній аптеці мазь для котів "Ям" і помазати цятки. Після цього проблема повинна вирішиться.

Жінка була на останніх місяцях вагітності, і не хотіла нервувати. Тому вона зробила все, що їй сказали в дитячому саду. Маззю вона мазала дитини протягом вихідних. Але результат її шокував. Шкіра дитини злізла в кілька шарів.

Постраждала дитина
Постраждала дитина
Постраждала дитина

Після цього жінка відправилася з дитиною до дерматолога, там його направили на аналізи й зішкріб. В результаті дитині пів року лікували наслідки застосування мазі для котів. У дитячому садку просто принесли вибачення.