Дмитро Голубов, нардеп України VIII скликання в інтерв'ю телеканалу NewsOne дав оцінку діям української влади на зустрічі в Берліні: "Вони сказали, що нам необхідно внести зміни до постанови парламенту про проведення місцевих виборів. Я не зовсім розумію, як взагалі-то можна це зробити, якщо у нас почався вже виборчий процес? Може бути вони хочуть внести зміни до цієї постанови та перенести вибори на інший час? Вони заборонили вибори на частини української території на Донбасі, але це міна уповільненої дії".

Парламентарій згадав основне гасло передвиборчої компанії Зеленського - це мир в Україні через два тижні: "Всі люди проголосували за Зеленського, тому що хотіли миру і стабільності. Але ми отримали знову війну"

Політик переконаний, що "єдина партія, у якої є стратегія і можливість досягнення миру на Донбасі - "Опозиційна платформа - За Життя" і мені здається, що правильним кроком для Зеленського було б замінити своїх парламентерів Нормандського, Мінського та інших форматах, можливо, навіть на представника партії ОПЗЖ".

Як повідомлялося раніше, 11 вересня в Берліні відбулася зустріч Андрія Єрмака і Дмитра Козака, а також радників канцлера Німеччини та президента Франції. Українська влада в цілому обійшлися досить розпливчастими формулюваннями. Але заява Козака про можливість внесення змін до постанови ВР про призначення місцевих виборів все-таки було підтверджено

Дмитро Голубов впевнений, що наступна зустріч радників повинна відбутися на рівні керівників держав країн нормандської четвірки й представляти міжпарламентський діалог за мир повинен Віктор Медведчук, якого підтримують парламентарії Франції, Німеччини, Росії.

"Чому наша влада не використовує напрацювання? Вони заздрять тому, що Медведчук може домовлятися з парламентами інших держав. Вони просто цього заздрять, вони хочуть, щоб світ прийшов в Україну тільки від Зеленського. Нехай він прийде від кого завгодно. Будь-яка людина, яка спроможна розв'язувати цю проблему і провести діалог з парламентськими делегаціями гідний поваги і ця людина - Віктор Медведчук. Він реально працює на досягнення миру в нашій країні, він зробив більше ніж будь-який парламентер. Він повернув в Україну набагато більше людей, ніж будь-який парламентер, ніж будь-який президент" Дмитро Голубов