Як виявилося, школа - чудовий майданчик для реклами комерційних проектів. Батьки помітили, що окрім потрібних знать, їх дітям впарюють ще й рекламу у шкільних підручниках.

Наприклад, у підручнику з української мови для 3 класу рекламують "Львівську копальню кави".

На прикладі кафе «Львівська копальня кави" пояснюють значення слова "кав'ярня".

реклама у шкільних підручниках
реклама у шкільних підручниках

Також, як бачите, в підручнику є реклама води "Моршинська".

Скоро реклами в підручниках буде більше, ніж навчальних матеріалів.

Як писали Українці раніше, українських школярів "напихають антинауковою, антиісторичною маячнею", публікуючи в книгах легенди про історичних особистостей. Про це на своїй Facebook-сторінці написав шеф-редактор "РБК-Україна" Сергій Щербина.

Він проаналізував сказання про походження імені Богдана Хмельницького, яке опубліковано в "Літературному читанні" для учнів 4-го класу від автора Савченко О.Я.

Благодаря неравнодушным читателям продолжаю знакомиться с контентом украинских учебников для детей. В этот раз на...

Posted by Serhii Shcherbyna on Thursday, September 10, 2020

"Відповідно до викладеного тексту, бездітні та "зажурені" дід з бабою знайшли (Богдана Хмельницького - ред.) В хмелю з сяючим сонцем в голові, зраділи та так і назвали. А справжніх його батьків, мовляв, і не бачив ніхто. Я, звичайно, не знаю, хто і в якому густому хмелю це вигадав. Можливо, дійсно селяни один одному в 18 столітті цю єресь і переказували у вигляді народної легенди. Дивного мало. Але навіщо у 21-му столітті вчити дітей в цьому делірії 300-річної давності? " Сергій Щербина

Журналіст також прокоментував справжнє походження Богдана Хмельницького та стурбувався тим, що дітям не розказують справжньої версії історичних подій.

"Нічого взагалі, що Хмельницький був шляхтичем герба Абданк, сином чигиринського підстарости? Або треба обов'язково дітям втовкмачити надприродності походження офіційного пантеону, ще й з непередаваним сільським колоритом? Не можна літературний жанр легенд пояснити більш науковим прикладом?", - пише він.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" розказував про огидні сніданки котрими годують ваших дітей у школах.