Відмінний спосіб відмовитися від мучного - купити сендвіч з волоссям.

Принаймні подібний варіант знайшли люди у супермаркеті "Маркетопт на Аврорі, у Кременчузі.

Після побаченої огидної добавки у вигляді чорного волосся, булочки купувати захочеться ще не скоро.

бургер з волоссям
бургер з волоссям

Раніше Українці писали, що в Україні планують заборонити ввезення на територію країни російської картоплі, щоб захистити вітчизняних фермерів у ситуації, коли на початку року імпортували рекордну кількість картоплі через неврожай у 2019-му.

Про наміри запровадити ембарго на імпорт до України картоплі з РФ заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький заявив у своєму Facebook.

картопля, врожай, город
картопля, врожай, город

Чиновник зазначив, що подібні плати були озвучені в ході засідання робочої групи з розвитку картоплярства, під час якого обговорили інструменти підтримки вітчизняної переробки картоплі.

"Заборона імпорту картоплі з РФ, консультації фітосанітарної служби, запровадження державної підтримки переробки - деякі з інструментів, що будуть застосовані", - повідомив заступник міністра.

У відомстві вважають, що обмеження на ввезення в країну популярного овоча з Російської Федерації допоможуть захистити українських фермерів.

Разом з тим у коментарях до публікації користувачі мережі скептично висловлюються щодо ініціативи.

стихійна торгівля, ринок
стихійна торгівля, ринок

Заборона завезення з РФ нічого не змінить, треба закрити Білорусь, бо російська картопля йде в основному через Білорусь + Білорусь завалить ринки дешевою картоплею низької якості, що потягне вниз ціну на картоплю товарну першого сорту вітчизняного виробництва.

Як взагалі може виникати питання купувати чи ні російську картоплю? Ну от як? Україна що, не вирощує сама? Не робить цього дешевше? Аграрна наддержава...

Нагадаємо, що в Україні обвалилися ціни на картоплю на 25%. Це сталося тому, що фермери після невдалого по урожаю минулого року збільшили обсяги полів, на яких вирощують популярний овоч.