Головний лікар лікарні звинуватив жінку, яка забрала ноги чоловіка в тому, що вона не спробувала розібратися в ситуації.

У районному центрі Новий Буг Миколаївської області місцеву жительку змусили забрати з операційної ампутовані ноги чоловіка, так як у лікарні не було коштів на утилізацію медичних відходів. Про це повідомляє видання Тут.інфо, оприлюднив відео обговорення скандальної ситуації на сесії районної ради.

Медики змусили жінку забрати ампутовані ноги чоловіка
Медики змусили жінку забрати ампутовані ноги чоловіка

Перед присутніми в сесійній залі виступила Оксана Кірічішіна, яка розповіла, що її подругу, яка страждає на епілепсію, змусили забрати ноги чоловіка - їх винесли їй в мішку прямо з операційного блоку.

"Їй сказали в лікарні - прийдеш з ранку, посидиш, поки закінчиться операція, і забереш ноги з собою. І дають їй цей мішок з ногами на плечі ... Вона йде, падає в непритомність, тому що, як вона мені потім розповіла: я відчувала тепло цих ніг у себе на плечах ", - розповіла жінка.

Вона закликала депутатів втрутитися і вирішити питання з утилізацією медичних відходів, так як мер міста їй повідомив, що згідно із законом родичі повинні забирати подібні речі з лікарень.

Присутній в залі головний лікар лікарні звинуватив забрала ноги чоловіка жінку в тому, що вона не спробувала розібратися в ситуації, не звернулася за допомогою ні до кого з керівництва лікарні.

Головний лікар Нобобузької лікарні
Головний лікар Нобобузької лікарні

"Ви взяли цей мішок на плечі... Навіщо ви це робили?... По утилізації. Наша установа піднімало це питання неодноразово. У нас був центр утилізації, який благополучно на території ветслужби місцеві жителі розікрали, розібрали на металобрухт і воно коштує раскуроченной. Відновити це задоволення не дешево - за цінами 2-3 річної давності сама установка коштувала 300 тисяч. А плюс потрібно її ще встановити і отримати ліцензію. Утилізація - задоволення вкрай дороге ", - сказав він.

Про ноги... Як поводитися з хірургічними рештками.

Відповідь головного лікаря Новобузької лікарні. В Новому бузі на волейбольному майданчику найшли рештки людського тіла. До цього в районній раді розглянули звернення громадян по видачі операційних решток жіночці яка не знала що робити з ними далі.

Posted by Тут.інфо on Tuesday, September 15, 2020

За словами головного лікаря, якщо не передбачена утилізація, то родичі повинні займатися похованням. Якщо цього зробити вони не можуть, то цим питанням займається керівник громади.