У Хмельницькому дитячому садку №26 "Кульбабка" сталася надзвичайна подія: з вікна першого поверху випав дворічний хлопчик. Виховательку звинуватили в тому, що вона не додивилася за дитиною. Тепер її долю вирішує комісія, а малюк знаходиться в реанімації.

Зараз в самому дитячому садку працює комісія, яку створили на базі департаменту освіти Хмельницької міської ради. "З'ясовують усі обставини. Також триває слідство", - пояснила нам директор установи для виховання дітей Надія Хоптова.

"Звільнити виховательку ми не можемо поки не завершиться слідство і не буде суду. Що стосується усунення від роботи, то це питання вирішимо саме сьогодні. Вона тут працює півтора року, а я всього три тижні. Прийшла сюди після декрету, тому не можу вам сказати про неї поки нічого ", - додала завідувачка.

У самому департаменті освіти відповіли коротко: "Всі необхідні дії ми провели, зараз триває слідство".

Дворічний хлопчик почав ходити в садок з 1 вересня. Коли він випав з вікна, то був у свідомості, але сильно плакав. Йому відразу викликали швидку, тут же прийшла мама, яка як раз мала його забирати.

Він отримав важкі травми - закриту черепно-мозкову травму, перелом склепіння черепа. Лікарі оцінюють його стан як середньої тяжкості, близьке до важкого. Але, кажуть, дитина стабільний.

"Я як раз прийшла забирати доньку і побачила, що щось сталося. Дитина сильно плакала, його забирала швидка. Приїхала поліція. Наші діти в групі були налякані. Важко сказати, що там було, але навряд чи дворічний хлопчик міг сам відкрити вікно. Мабуть, через спеку вікно або не закрили, або забули закрити після тихої години ", - розповіла одна з мам, чия дитина ходить в старшу групу.

"На жаль, перший поверх розташований там високо, вище людського зросту, а внизу асфальт. Дуже співчуваю мамі хлопчика, тільки пішли в садок і така травма", - додала вона.

Самі батьки постраждалої дитини спілкуватися з журналістами не хочуть.

У поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 137 КК України (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я). Якщо вина виховательки доведуть, їй загрожує до трьох років позбавлення волі.