У жовтні жителі країни зможуть отримати додатковий вихідний день. Як стало відомо, 14 жовтня наша країна відзначає День захисника України й саме в цей день законом передбачено офіційний вихідний день. Свято не переноситься на вихідний, в зв'язку з чим відпочивати українці будуть посеред робочого тижня.

Крім того, в цей день всі православні відзначають величезне свято - Покрову Пресвятої Богородиці. Віруючі направляються в храм і моляться.

Не оминули приємні сюрпризи стороною і школярів. Як виявилося, вони теж отримають додаткові вихідні. Осінні канікули в Україні стартують з 26 жовтня і триватиме до першого листопада. Крім того, можливі й додаткові канікули у зв'язку з місцевими виборами, що відбудуться двадцять п'ятого жовтня.

Варто відзначити, що двадцять п'ятого жовтня, поточного року в нашій країні будуть переводити годинники на зимовий час, тобто на одну годину назад. Це навіює думки про швидкий прихід зими, холодів, але разом з тим і безлічі свят.

Раніше портал "Українці" повідомляв про курйоз від "Слуг народу" з іконою Святої Богородиці. Як Богородицю зарахували до партії президента читайте у матеріалі.