Міністр охорони здоров'я Максим Степанов висловив обурення у зв'язку з проведенням у Запоріжжі фестивалю "Khortytsia Freedom", на який, за його словами, прийшли кілька десятків тисяч людей.

Khortytsia Freedom
Khortytsia Freedom
Khortytsia Freedom

Про це він заявив під час брифінгу.

"У мене немає жодного питання до людей, у мене питання саме до організаторів. Вибачте, але це просто "треш" якийсь, те, що ви робите. Іншого слова у мене просто немає", - сказав Степанов.

За словами міністра, за минулу добу в Запорізькій області коронавірусом заразилися 100 осіб. Однак у МОЗ очікують, що кількість хворих збільшиться після проведення фестивалю.

За його словами, раніше він досяг з мерами міст домовленості про те, що ті не будуть використовувати карантин для політичних цілей, а також не організовуватимуть масові заходи у своїх містах. Проте, в деяких містах місцева влада своїй частині домовленості не дотримуються.

"Звичайно я буду звертатися до своїх колег, які відповідають за заходи контролю, щодо вжиття відповідних заходів, складання протоколів. Зараз ми будемо дивитися, що відбуватиметься в Запорізькій області. Зрозуміло, що у нас буде збільшення кількості хворих на COVID-19 після проведення таких масових заходів", - резюмував Степанов.

Khortytsia Freedom
Khortytsia Freedom
Khortytsia Freedom