Шкільний навчальний предмет про підприємництво для учнів старших класів планує ввести Міністерство цифрової трансформації.

У найближчі роки Міністерство планує відкрити центри підтримки підприємництва «Дія.Бізнес» у всіх містах, про це повідомила заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іона.

«Ми в Мінцифри плануємо запустити в цьому році факультативний предмет про підприємництво для школярів 10-11 класів. Я сподіваюся, що в кінці цієї осені ми зможемо це зробити. В цьому році ми плануємо ще кілька відкриттів. Наступні два відкриття - Миколаїв і Черкаси. Ще десяток центрів у нас знаходяться в роботі. Ми плануємо покрити практично всі міста такими центрами », - сказала вона.

У серпні Міністерство цифрової трансформації заявило про плани ввести в українських університетах курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами» в рамках проєкту «Підприємницький університет».

Також Міністерство освіти та науки розробило проєкт Національної стратегії розвитку інклюзивної освіти на 2020-2030 роки та план заходів щодо її реалізації. Станом на вересень 2020 року, були відкриті 633 інклюзивно-ресурсних центрів, а в минулому навчальному році в 35,14% шкіл були інклюзивні класи.