Українці пережили цілий Апокаліпсис, коли сиділи без світла та мали цю радість по 3-6 годин на добу.

Зараз начебто ситуація вирівнялася і багато хто почав думати, що все завершилося, адже навіть обіцяні відключення світла лтбо не проводять, або скорочують годинник. Але як би не так, дуже скоро ситуація в енергетиці ускладниться більше.

Відключення світла, фото з вільних джерел
Відключення світла, фото з вільних джерел

Найближчими тижнями в енергосистемі України очікується додатковий дефіцит електроенергії. Це пов'язано з запланованим ремонтом чергового енергоблоку. У зв'язку з цим, а також очікуваним сезонним зростанням споживання електрики, відключення можуть почастішати.

Про це заявили у НАЕК "Енергоатомі". У компанії наголосили, що ремонти енергоблоків на українських атомних станціях відбуваються з випередженням графіка, щоб максимально скоротити тривалість вимушених відключень восени.

Роботи виконуються за графіком ремонтної кампанії, який узгоджено "Укренерго". Графік складено оптимально та враховує всю складність ситуації з енергопостачанням", – зазначили в "Енергоатомі".

Виконувач обов'язків голови правління НАЕК "Енергоатом" Петро Котін додав, що останніми місяцями було завершено ремонти трьох енергоблоків. Це дозволило повернути до енергосистеми генерацію загальною потужністю 2420 МВт.

Нагадаємо, чи вплине підвищення цін на електроенергію на субсидії: у Мінсоцполітики відповіли на важливе питання.

Раніше ми повідомляли, що не всі платитимуть по 4,32 грн/кВт-год: у YASNO розповіли, хто залишиться зі старим тарифом.