У Міноборони уточнили, що адміністративне затримання громадянина поліцією може відбуватися лише у присутності уповноважених представників ТЦК.

Співробітники поліції мають виключне право доставляти громадян до ТЦК. Цю інформацію надали на сайті "focus".

Наголошується, що представники ТЦК не мають повноважень самостійно затримувати чи доставляти громадян до військкоматів. Однак під час військового стану військовослужбовці ТЦК співпрацюють з поліцією під час затримання громадян, які відмовляються прийняти повістки або порушують правила військового обліку.

TЦK
TЦK

Так, адміністративне затримання поліцією справді може відбуватися у присутності представників ТЦК. Крім того, згідно із законом, допускається перевезення затриманого громадянина на транспортному засобі ТЦК за умови, що в авто також присутній представник поліції.

У Міноборони також зазначили, що оновлення персональних даних громадян України та загальна мобілізація – це постійні процеси, які не заважають одне одному. Мобілізаційні заходи продовжуються у тому ж режимі.

Нагадаємо, "Резерв+" - лише початок: у Міноборони заявили про запуск "Армія+". Мобілізація не вщухає

Раніше «Українці» писали, "Справедливості немає": конфліктів із ТЦК буде ще більше – військовий рубанув правду про "совкову" мобілізацію

Як повідомляли «Українці», нова жорстка мобілізація: скільки призвали за останній місяць – у вас очі на лоба полізуть