Україна перебуває у стані війни з росією та крафне важливо мати підготовлених людей, які зможуть протистояти путінській агресії.

З цією метою ввелися добровільні курси з військової підготовки для цивільного населення і, наприклад, Тіна Кароль вже їх пройшла, чим надала приклад іншим. Але також є і обов'язкова військова підготовка і зараз до "обов'язківки" додали ще 2 категорії українців.

ЗСУ: скрін з відео
ЗСУ: скрін з відео

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про впровадження базової військової підготовки для студентів та поліцейських. Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Згідно з новим порядком, базову військову підготовку проходитимуть:

  • Громадяни України чоловічої статі, які навчаються за денною чи дуальною формою здобуття освіти (для жінок – добровільно).
  • Курсанти вищих військових навчальних закладів та військових навчальних закладів вищих навчальних закладів.
  • Курсанти вишів зі специфічними умовами навчання, які готують поліцейських.
  • Поліцейські під час проходження первинної професійної підготовки у навчальних закладах із специфічними умовами навчання.

Організацією та супроводом військової підготовки займатимуться Міністерство оборони, Міністерство освіти і науки, Міністерство внутрішніх справ, інші державні органи та органи місцевого самоврядування (за згодою), а також Генеральний штаб Збройних сил України.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів, чи зараз є якісь успіхи у ЗСУ: "Ми самі зобов'язані створювати для себе шанси".

Раніше ми повідомляли, що мобілізація тих, хто молодший за 25 років: нардеп розповів у якому разі у ЗСУ йдуть ті, кому 21.