Український хореограф Антон Смецький трагічно загинув на війні. Новиною поділилася у Facebook Оксана Мищишина, представник Корпусу військових капеланів ХСП. Хоча точна причина його смерті невідома, відомо, що Смецький служив на фронті сапером.

Антон Смецький
Антон Смецький

Оксана Міщишина написала: "Я казала йому, що напевно без нього перемога не прийде… Коли він їхав набирати собі команду, то порадила сказати, що все буде вибухати, а москалі бігати і суєтитися, - все, як хлопці люблять… І він ніколи не жалівся. А єдине величезне бажання було - побачитися з жінкою і дитиною. Він як падаюча палаюча зірка на темному непроглядному небі людського болю осяював усе своїм життям до останнього моменту і подиху. Про нього дооовго памʼятали усі медпрацівники усіх медичних установ, де через конвейєр таке мало можливе, а він усім залітав у серце. Вічна памʼять герою Антон Смецький".

Антон Смецький
Антон Смецький

До повномасштабного вторгнення Смецький був відомим хореографом, який працював із такими українськими зірками, як Ірина Білик та Дмитро Коляденко. З початком війни він вступив до Київської територіальної оборони, пізніше служив у 116-й окремій механізованій бригаді. Виконував бойові завдання у Запорізькій області.

Антон Смецький
Антон Смецький

У вересні 2023 року Смецький тяжко постраждав на міні у Роботинському районі під час штурму. Він пройшов тривалу реабілітацію та протезування. Незважаючи на поранення, після одужання повернувся на фронт. Його самовідданість і хоробрість пам'ятатимуть багато українців.

Нагадаємо, молода дружина Віктора Павлика обкололася філерами: що з нею тепер стало

Раніше «Українці» писали, Олег Кензов виступатиме з росіянами на одній сцені: чи піде, як і Василь Ломаченко за Ані Лорак?

Як повідомляли «Українці», як зараз виглядає Олег Винник, який втік з України: "володар вовчиць" вже не той