Повідомляється, що ДБР (Державне бюро розслідувань) провело обшуки у скандального політика Миколи Тищенка. Він був повідомлений про свої підозри щодо інциденту, що трапився у Дніпрі.

20 червня 2024 року група осіб за його вказівкою незаконно затримала колишнього військовослужбовця Збройних Сил України, завдавши йому тілесних ушкоджень під час затримання.

Крім того, надходили повідомлення про те, що невідомі у військовій формі без розпізнавальних знаків напали на чоловіка, який уже був у наручниках, і перевернули візок з його однорічною дитиною. На відеозаписі видно, що ці люди не були співробітниками ТЦК чи співробітниками поліції, а охоронцями народного депутата Миколи Тищенка.

Вони нібито приїхали до Дніпра під приводом боротьби з нелегальними кол-центрами, а насправді нібито вимагали гроші за так званий «дах».

Пізніше впізнали нападника як Дмитра, футбольного вболівальника ФК «Дніпро» на прізвисько «Син», який добровільно вступив до лав Збройних сил на початку повномасштабного вторгнення.

Повідомляється, що під час обшуків у Тищенка ДБР виявили значну суму готівки.

Також уже є інформація, що Тищенко під час обшуку спеціально розбив свій телефон.

"Під час обшуків Тищенко розбив телефон, щоб не надавати його як речовий доказ", - ідеться в повідомленні, в якому прикріпили відео з цією подією.

Нагадаємо, боронячи Україну, пішов із життя відомий хореограф: працював з Іриною Білик і не тільки

Раніше «Українці» писали, на нас чекає нове серйозне випробування: цього ще не вистачало – готуйтеся

Як повідомляли «Українці», Віктор Ющенко раптово увірвався і розірвав TikTok: цей козак переплюнув самого Поплавського?