У Києві вже багато років користуються популярністю сільськогосподарські ярмарки, на яких мешканці столиці можуть придбати якісні продукти.

Саме для того, щоб продовжувати реалізацію якісних продуктів, цього тижня заборонили продавати деякі з них. Чого ж ви не знайдете на ярмарках у Києві з 3 по 7 липня.

Ярмарок, фото із соцмереж
Ярмарок, фото із соцмереж

У Києві з 3 липня тимчасово заборонено продаж швидкопсованих продуктів на сільськогосподарських і сезонних ярмарках. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації. Це з зростанням середньодобової температури повітря.

Зокрема це стосується: свіжого м'яса, м'ясопродуктів, ковбасних виробів, живої та свіжомороженої риби, морепродуктів, молока, молочної продукції, яєць птиці, кондитерських виробів з кремом тощо.

При цьому у КМДА наголосили, що персональна відповідальність за реалізацію такої продукції на ярмарках, яка може спровокувати спалахи кишкових захворювань, покладена на голів районних у місті Києві державних адміністрацій та керівників комунальних підприємств – організаторів ярмарків.

Ярмарок, фото: Уніан
Ярмарок, фото: Уніан

Нагадаємо, що Нацбанк вводить нові ліміти на перекази з картки на картку: важлива заява від голови НБУ.