За словами синоптика Наталки Діденко, на Україну чекає тривала хвиля тепла, температура підніметься майже по всій країні.

Як повідомляє Діденко, максимальна температура повітря очікується від +30 до +39 градусів за Цельсієм, а в деяких районах температура становитиме +40 градусів і вище. Хвиля тепла буде найбільш інтенсивною у південних, східних та центральних регіонах, де також очікується дуже висока пожежна небезпека.

"Коли відчутне ослаблення - поки що не видно, за межами ймовірного прогнозу, і цей тиждень, і наступний", - заявила синоптикиня.

У західних регіонах прогнозуються дещо нижчі температури, але екстремальна спека все одно переважатиме.

Також український гідрометцентр попереджає, що цього тижня очікується збереження сильної спеки, а найспекотніші дні очікуються у п'ятницю та суботу. У таких регіонах, як Одеса, Миколаїв та Херсон, починаючи з 10 липня, температура може досягти аномально високого рівня. Відсутність опадів через антициклон посилить спеку.

Спека
Спека

Повідомляється, що полегшення очікується з 16 липня, але температура залишиться високою.

Очікуються такі піки температури: від +30 до +39 градусів за Цельсієм, які в деяких районах потенційно перевищують +40 градусів.

Найбільше від спеки постраждають Південь, Схід та Центральний регіон. Це також пов'язано із дуже високою пожежною небезпекою.

Забезпечте запас води і вживіть необхідних запобіжних заходів, щоб зберігати прохолоду.

Так, у найближчі два тижні істотного полегшення не очікується.

Нагадаємо, всім швидко на город – ідеальний час настав: що посадити у липні для врожаю мрії

Раніше «Українці» писали, такого давно не бачили: обвал цін на ключовий продукт викличе ейфорію – тепер дозволить кожен

Як повідомляли «Українці», хіт цього літа: рецепт освіжаючої закуски з кабачків за 10 хвилин