У Харкові відбувся медичний скандал. Батьки новонародженої дівчинки звинувачують лікарів у халатності. Про це повідомляє ТСН. Вони стверджують, що медики працюючі у перинатальному центрі під час пологів зробили помилку, яка вартувала дитині здоров'я та спровокувала появу важкої інвалідності.

У дівчинки відсутній ковтальний рефлекс через те, що їй бракувало кисню під час пологів у неї постраждав мозок.

Анна-Марія (так назвали дитину батьки) опинилася у реанімації відразу після народження. Вона народилася передчасно, на 36 тижні вагітності. Батьки навіть не встигли укласти договір з лікарем. Коли у жінки відійшли води, в перинатальному центрі, за її словами, медики відмовлялися її приймати. Проте після огляду все ж поклали в палату. Вже за пару годин у жінки почалася кровотеча.

"На кріслі мене оглядала черговий лікар. Єдиний її коментар:" Я не знаю, не зрозумію звідки йде кров", - каже мама маля.

За підсумком огляду жінку заспокоїли та відправили до палати. О першій годині ночі у жінки почалися перейми, лікар оглянув її та повідомив, що чекати ще довго і він повернеться о 4:00.

"О 3: 40 у мене починають випадати згустки крові. Я пішла в ординаторську, проте там нікого не було. Знайшла чергову акушерку, вона побачила, що по коридору всі ці згустки та покликала Распутько (лікаря)", - зі сльозами на очах каже жінка.

Лікарі провели кесарів розтин, а після приголомшили новиною про те, що дитина знаходиться в критичному стані (за шкалою Апгара 2), тому що відбулося відшарування плаценти.

Медики визнають свою помилку лише частково, бо не провели пацієнтці УЗД, хоча мали.

Дівчинці зараз три місяці, але її стан залишається стабільно-важким, дитина не може самостійно ковтати. Про те, як це надалі відіб'ється на здоров'ї малятка медики поки не говорять.

Поліція веде розслідування.