Вчора, 25 вересня, в Чугуєві Харківської області сталася авіакатастрофа - розбився літак Ан-26 ЗСУ з курсантами 2-го і 4-го курсу.

В результаті страшного краху загинуло 26 молодих людей. Українці з болем в серці сприйняли цю новину, співчуваючи всім, хто втратив родичів.

авіакатастрофа на Харківщині
авіакатастрофа на Харківщині

У той же час в коментарях в соціальних мережах багато стали звинувачувати владу країни, яка завжди халатно ставилася в ЗСУ.

Багато хто не розуміє, як керівництво держави могло допустити, що б курсанти проводили навчання на літаку, котрому більше 40 років.

«Як можна літати на літаку, якому 43 роки, навіть автомобілі стільки не їздять, діти стали жертвами безвідповідальності держави, адже ніхто з чиновників не сів би в такий літак»

«Літаку 43 роки, відмовляв лівий двигун, и молодих, ні в чому НЕ вінніх хлопців, навчаюсь на ньом літаті. Сил рідним пережитим таку втрату!",

авіакатастрофа на Харківщині
авіакатастрофа на Харківщині

"Дуже страшно, коли таке відбувається. Вічна пам'ять, близьким - сил і здоров'я жити далі", - писали українці.

Нагадаємо, раніше на місці катастрофи Ан-26, що розбився біля Чугуєва, мама одного із загиблих чоловіків розповіла, що за день до трагедії син їй дзвонив і розповідав про несправності літака.

Ашраф Мсуя тоді в телефонній розмові вказував, що двигуни відмовляли неодноразово.

На Харківщині впав літак
На Харківщині впав літак

"Двигуни відмовляли неодноразово. Він це знав. Чи не скаржився, просто пояснював, що машина не до кінця в справному стані", - розповіла жінка.

Вона також повідомила, що загиблий син був 1991 року народження і дуже хотів служити Україні.