Українські політичні сили продовжують демонструвати, що для деяких з них в гонитві за владою немає нічого святого. У Черкасах 26 вересня, в день національного трауру через авіакатастрофу з літаком Збройних сил України Ан-26, місцева організація «Батьківщини» влаштувала святковий концерт.

"Схоже, що черкаська "Батьківщина" та її обласний лідер Юрій Тренкін, хочуть потрапити у владу по тілах наших загиблих хлопців. Я сьогодні скасував дві зустрічі. Перенесли одну зустріч з жителями в районі "Хімселища". Траур. Загинули 26 хлопців. А на "Митниці" Юра Тренкін і Партія "Батьківщина" влаштували свято: сцена, концерт, солодка вата, шашличок", - зазначив в Мережі їх конкурент з виборів, представник "Партії вільних демократів" Олександр Згіблов.

Posted by Олександр Згіблов on Saturday, September 26, 2020

У Мережі повідомляють, що до керівництва міської організації партії були неодноразові звернення з проханням перенести концерт. Однак всі ці звернення просто проігнорували.

Без передвиборчих курйозів не обходиться жоден район та область України, так на Полтавщині кандидат у мери міста роздавав виборцям "брендовані" кришки для консервації. Політик вирішив використати бази номерів виборців та заманював їх на зустріч кришками для консервації.