В місті Київ, у Святошинському дитячому будинку-інтернаті жорстоко били вихованців. Батьки дітей довідалися про побиття вже на 13 день після того, що сталося. До цього їх просто не пускали в установу. Побитих хлопців доставили до інтернату з лікарні, але на фото їхніх тіл неможливо дивитися без сліз. Про це повідомляють на сторінці "Котельникова, 51" у Facebook.

"Про, що відбулося з цими хлопчиками - аутистами, доводять ці світлини. Батьки дізналися на 13-й день, коли дітей, синіх до чорноти, доставили з лікарні до інтернату, без згоди батьків відправили на експертизу, а згодом до проктолога. Під час проведення даних маніпуляцій на територію інтернату батьків дітей не пускали", - йдеться в повідомленні.

На думку автора запису, дітей привезли в інтернат так пізно, бо чекали, щоб зійшли синці та неможливо було нічого довести. Всіх небайдужих просять привернути увагу до проблеми насильства у Святошинському інтернаті Києва, який знаходиться на вулиці Котельникова, 51.

Це просто жах! Те , що сталося з цими хлопчиками - аутистами , свідчать ці фотографії. Батьки дізналися на 13-й день,...

Posted by Котельникова 51 on Sunday, September 27, 2020

"У лікарні вони перебували в одній палаті з якимись ув'язненими. У мене просто шок", - розповіла одна з мам хлопців.

Директор установи говорить, що поки немає висновку поліції, зустрічатися з журналістами не буде.

Відзначимо, що цей інтернат займається вихованням дітей з психічними та неврологічними розладами. Саме приміщення знаходиться в жалюгідному стані, хоча гроші з бюджету на його розвиток виділялися. На сьогодні в інтернаті перебувають 186 дітей.