Міський голова Дніпра Борис Філатов виступив з різкими звинуваченнями на адресу своїх політичних опонентів напередодні виборів до місцевих органів влади. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Градоначальник Дніпра згадав про інцидент, коли його облили зеленкою під час однієї із зустрічей з виборцями, а також розповів про майже аналогічної історії, яка трапилася з ним недавно.

На одному з житлових масивів в Дніпрі на зустріч з Філатовим прийшли 250 осіб. Більшу частину присутніх склали люди пенсійного віку, також туди прийшли люди, для яких важливо було, за словами Філатова, "вирішити свої прикладні завдання". Іншими словами, відремонтувати під'їзд, заасфальтувати дорогу, поміняти труби й так далі. Далі на заході з'явилися люди, яких Філатов назвав "бродячим шапіто" Ігоря Коломойського та Олександра Петровського, більш відомого під кличкою Нарик.

"І тут з'являється бродяче шапіто імені Наріка і Бені. Осіб 20 молодих людей спортивної зовнішності, з сумочками через плече, у вишиванках і з прапорами. Представляються "духовим оркестром полку "Азов" та заявляють, що вони "проти Філатова", і починають маршувати та кричати пісні ", - пише Філатов. як підтвердження своїх слів чинний мер Дніпра опублікував відео того, як все відбувалося.

В тот день, когда меня закидали зелёнкой я написал: «Один мой старый товарищ сказал когда-то хорошую фразу: «Боря, ты - реальный везунчик, потому что с тобой воюют мрази и идиоты, которые, в принципе, ничего не могут тебе сделать» Я продолжаю ходить по дворам, а вышеупомянутая категория граждан пытается и дальше срывать мне встречи. ... Представьте себе картину. Жилмассив. Двор. Во дворе 250 человек. Из них человек 200 - почтенного возраста дамы, русскоязычные пенсионерки, глубоко уважаемые мной люди, строившие этот Город. Бывшие работники промышленных предприятий, брошенные государством, живущие тяжело и бедно. И ещё человек 50 - обычных земляков, пришедших на встречу с мэром решить свои прикладные задачи: отремонтировать подъезд, заасфальтировать дорогу, поменять трубы. ... И тут. Тут появляется бродячее шапито имени Нарика и Бени. Человек 20 молодых людей спортивной наружности, с сумочками через плечо, в вышиванках и с флагами. Представляются «духовым оркестром (!) полка (!!) «Азов» (!!!), заявляют, что они «против Филатова» и начинают маршировать и орать песни. ... Вы представляете себе, что в этот момент сказали русскоязычные пенсионерки, бывшие работники промышленных придприятий? Слова «бл@ди» и «п@дарасы» были лишь лексиконом эльфов:)) Патамушо «националюги нашего Бореньку преследуют» ... Для того, чтобы мне выиграть выборы, я должен был придумать таких оппонентов. Продолжайте подымать мне рейтинг и дальше. ... Я презираю вас. Но нет. Не за то, что вы - тупые. А за то, что вы дискредитируете украинскую национальную идею.

Posted by Borys Filatov on Sunday, September 27, 2020

Крім того, Філатов описав реакцію присутніх на зустрічі людей. Він різко прокоментував дії своїх опонентів, звинувативши їх в тому, що ті своїми діями займаються дискредитацією національної ідеї України.

"Слова "б***і" та "п****аси" були лише лексиконом ельфів. Тому, що "націоналюгі нашого Бореньку переслідують". Для того, щоб мені виграти вибори, я повинен був придумати таких опонентів. Продовжуйте підіймати мені рейтинг і далі. Я зневажаю вас. Але ні. Не за те, що ви - тупі. А за те, що ви дискредитуєте українську національну ідею ", - резюмував Філатов.