В одній зі шкіл Києва батьків попередили про новий предмет, за який потрібно буде платити гроші. Йдеться про школу №263 на вулиці Сержа Лифара. Так, батькам першокласників пропонують оплачувати новий предмет "Логіка", який буде п'ятим уроком. Про це повідомила одна з мам на сторінці "Батьки SOS" на Facebook, передає РБК-Україна.

Жінка цікавиться, наскільки таке нововведення законно та питає поради в інших батьків.

"Доброго дня! У мене таке питання. Дитина пішла в 1 клас, зараз оголосили, що з 1 жовтня вводять новий предмет "Логіка", два дні на тиждень п'ятим уроком. Він платний. Сказали, звичайно, не обов'язково відвідування, але бажано. Наскільки це законно? Чи є офіційні підтвердження такого нововведення? "- написала автор поста.

Пост у Фейсбук матері дитини
Пост у Фейсбук матері дитини
Пост у групі Батьки SOS

У коментарях користувачі відповіли жінці, що така практика вже існує в декількох школах. Інші мами написали, що у них є цей предмет, але за нього платити не потрібно.

"Це урок додатковий, за бажанням. У нас в школі теж є. Варто 23 грн. Скажіть, а платні танці, малювання в школі додатковими заняттями у вас теж шок викличе?", "А де в цей час діти, які не йдуть на урок, але у них група продовженого дня в цьому класі?", "Нам сказали, що в цьому році Логіку ввели в 1-2 класах обов'язково. Це якийсь указ президента, пояснили в школі нам. Все безкоштовно.", "Для початку потрібно з'ясувати чи повинен такий предмет бути платним!!! А якщо це як додатковий просто то чим він вам заважає, хай хто має можливість, нехай вони йдуть. Логіка це добре.", - пишуть користувачі мережі.