Щоденний приріст нових випадків зараження коронавірусів в Україні в листопаді може перевищити 10 тисяч. Про це заявив лікар-епідеміолог Андрій Александрин, пише "Обозреватель".

"У нас однозначно буде досить серйозне збільшення COVID-19. Я думаю, що в листопаді місяці ми будемо бачити захворюваність не менше 10-12 тисяч щодня", - спрогнозував він.

Александрин вважає занадто оптимістичним прогноз Всесвітньою організацією охорони здоров'я для України про 9 тисячах нових випадків коронавірусу на добу. "Я думаю, це не межа", - заявив він.

"Крім COVID-19, ми вступили в сезон гострих респіраторних захворювань. Крім того, що на сьогодні у кожного з нас висока ймовірність інфікуватися COVID-19, ми ще можемо одночасно інфікуватися та аденовірусами, і риновіруси, і парагрип", - зазначив Александрин.

Він підкреслив, що в ситуації, що склалася вкрай важливо "опрацьовувати кожного контактного", а також підвищувати ефективність роботи державної системи охорони здоров'я.

  • Коронавірус в Україні: останні новини
  • В Україні станом на ранок 3 жовтня відразу два коронавірусних антирекордів - за кількістю нових і летальних випадків. За минулу добу COVID-19 виявили у 4661 людини, 92 людини померло, 2146 пацієнтів одужали.
  • Україна посіла десяте місце у світі за кількістю нових випадків коронавірусу за добу.
  • Як повідомляють ЗМІ, в Офісі президента впевнені, що ситуація з COVID-19 в Україні контрольована. Там поки не збираються вводити жорсткий карантинний режим.