Глава комітету з питань житлово-комунального господарства, екології та охорони навколишнього середовища Громадської Ради при КМДА Олег Попенко, якого госпіталізували з коронавірусом до Київської клінічної лікарні №8, висловив своє обурення щодо умов, в яких змушені лікується українці з COVID-19.

Своїми враженнями від інфекційної лікарні на Оболоні він поділився в Facebook.

"На фотознімках ви можете побачити умови в яких перебувають хворі на ковід, є два поламаних кранів, з яких час від часу тече темна вода, жорсткі ліжка для йогів, довелося взяти ще один матрац, загальний туалет, типу сортир з убитим ремонтом 70-х років минулого року на весь коридор, і треба віддати належне дуже приємний і моторошно втомлений персонал", - написав Попенко.

Умови, в яких лікуються хворі з COVID-19 в Києві
Умови, в яких лікуються хворі з COVID-19 в Києві

Він зазначив, що апарати ШВЛ, а також умови, про які розповідають з екранів телевізорів, не відповідають дійсності.

О КОВИДЕ 19. Часть 1. ТОЛЬКО ПРАВДА. Нашел он и меня. Вчера пришли ПЦРЛ -тесты с подтверждением у меня COVID 19,...

Posted by Олег Попенко on Friday, October 2, 2020

Попенко підкреслив, що гроші з фонду боротьби з коронавірусів, в якому за словами влади ще є гроші, витрачаються в неправильному напрямку.

"Ще недавно, нашими чиновниками було заявлено що в загальнодержавному фонді боротьби з Ковідом 19 грошей досить, і що вони не встигають їх витрачати на медиків, і тому витратять їх на частково на дороги. Шановний Володимир Зеленський, поки у нас є такі лікарні для ковідних хворих, хіба можна витрачати гроші з фонду на дороги? Які 20 млрд у фонді ми не знаємо куди витратити", - написав він.