Відома блогерка та журналістка, яку Фейсбук-спільнота знає як Татуся Бо, поділился наболілим зі своїми підписниками.

Так, за словами блогерки їй постійно докучають працівники компанії Київстар, які дзвонять коли треба, та й коли не треба.

"Шановна компанія Київстар, як же ж тільки за**али ваші російськомовні роботи і не менш російськомовні бабушки-оператори.

Невже ви і справді думаєте, що якщо наярювать людині по 9!!! Разів на день, то вона тупо з жалю до вас візьме і купить ваш всратий домашній інтернет?!

Пост сповнений болю, відчаю, хейту і матюків.

Якщо вам дуже треба дать совєт і прорекламувати якусь іншу мережу - дуже рекомендую утриматися", - пише Татуся Бо.

пост блогерки Татуся Бо
пост блогерки Татуся Бо

Підписники блогерки відразу ж долучилися до обговорення нав'язливості не тільки компанії Київстар, а й інших мобільних операторів.

"Мені водафон перестав наярювати після того, як я таки відповіла на дзвінок і відповіла, що я живу не в лісі, а у місті і черпаю інформацію не з наскальних малюнків, а з інтернету, що у них (най то буде відомо не лише мені) є сайт на якому я обираю той тариф і ті послуги, які мені потрібні, я письменна, тобто умію читати і розуміти написане, тому не потребую жодних консультацій чи змін тарифу без моєї згоди. Років зо три уже — як пошептало. 😆 П.С. Не порада, якщо що. Просто історія складних стосунків із іншим мобільним оператором", - іронічно радить Ольга Щербак.

коментарі під постом блогерки Татуся Бо
коментарі під постом блогерки Татуся Бо

"Мені лайф постійно студентські програми пропонує. Як в 2005 дізнався, що я студентка, так в 2020 і продовжує акції слати🤣🤣🤣 Але українською", - ділиться своєю історією Марина Насадюк.

"Це ж прелєсно! Коли я завідомо знаю, що в нашому під'їзді ніт їх облаштування, а вони все наполягають та наполягають, я бодрячком говорю - приходьте і вони, як від холодного душу прокидаються - ой, а у вас нема нашого обладнання. То якого ж прутня ви мені в 10 раз телефонуєте? Коли я ще в перший раз про це сказала", - обурюється Лара Баєвська.

коментарі під постом блогерки Татуся Бо
коментарі під постом блогерки Татуся Бо