Навчальний процес в українських школах в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 буде залежати від епідеміологічної ситуації.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій, засідання якого пройшло 16 липня.

❓Яким буде навчання з 1 вересня? Днями уряд ухвалить рішення про зміну підходів до адаптивного карантину та, зокрема, до...

Posted by Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій on Wednesday, July 15, 2020

Залежно від епідемситуації України поділять на "червону", "помаранчеву", "жовту" і "зелену" зону. Розподіл здійснюватимуть до районного рівня та міста обласного значення.

Заборонять відвідування шкільних установ тільки в населених пунктах "червоної зони" з найгіршою ситуацією щодо поширення коронавируса. При низькому рівні захворюваності COVID-19 школам дозволять працювати в звичайному режимі, при середньому - буде діяти навчання на дистанції і в школах (за умови дистанціювання і гігієнічних заходів).

За припущеннями Кабміну, найвірогіднішим в Україні буде варіант із середнім рівнем захворюваності коронавірусів. При ньому будуть рекомендовані:

скасування масових екскурсій і заходів;

дистанційні зборів педагогічних колективів;

поділ потоків учнів за віковими групами;

проведення деяких видів занять поза приміщеннями;

навчання на дистанції або у формі екстернату для осіб з груп ризику;

дозвіл на навчання в Україні для студентів із зарубіжних країн.

Також при середньому рівні поширення COVID-19 і будуть щотижня робити тести вчителям, а школярам молодших класів пропонувати виключно навчання на дистанції.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Кабмін розглядає можливість введення навчання в школах в дві зміни.