Поліцейська з Дніпра понад тиждень не могла здати тест на COVID-19 в профільних лікарнях, поки не з'явилися ускладнення, викликані вірусом.

Своїм досвідом боротьби з недугою Людмила Копиленко поділилася в Facebook.

За словами жінки, вона вирушила до медиків відразу, як відчула симптоми COVID-19: підвищення температури, утруднене дихання та втрата запаху. Але направлення на безкоштовний ПЛР-тест їй не дали. У важкому стані жінка пролежала ще кілька днів і відмовилася від приймання антибіотиків, хоча на цьому наполягали медики, які заявили, що у хворої - звичайна застуда.

Коли ж Копиленко здала тест на COVID-19, Про підтверджене інфікування її не попередили, поки сама не дізналася про результати на черговому прийомі у лікаря.

"Списки пацієнтів з ознаками COVID - 19 направляють в якісь з профільних управлінь, і там вибирають тих, кому тест необхідний. У мене його отримати не було шансів, оскільки я не задихалася. У мене була "легка форма". Слідуючи логіці, я розуміла, що якщо не доб'юся направлення у відомчу поліклініку, то мені доведеться робити тест за гроші", - написала жінка.

Вона додала, що коли скаржилася на погіршення самопочуття, їй рекомендували викликати бригаду медиків, а ті вже вирішують, госпіталізувати чи пацієнта.

Весь час Копиленко консультувалася зі своїм сімейним лікарем.