Жителі Донецька продовжують розповідати в соцмережах про всі "принади" життя в республіці та зізнаються, що прихильників "ДНР" стає все менше і менше.

В одному з донецьких пабліків з'явилося оголошення про те, що на "військову службу" в "ДНР" запрошуються чоловіки, а "Республіка" зі свого боку обіцяє зарплату, соцпакет та інші "пільги".

Оголошення викликало бурхливі обговорення, жителі Донецька заявили, що зараз люди не хочуть не те, що служити в лавах "ДНР", а й шукають будь-яку можливість, щоб виїхати з ОРДЛО, де життя людей перетворилося на перегони на виживання.

Донеччани скаржаться, що втомилися рахувати копійки від зарплати до зарплати, і хочуть жити на тому рівні, який в Донецьку був до 2014 року - з нормальними банками, лікарнями, зарплатами, можливістю відпочивати.

"Люди розуміють, що до чого, що не все так добре, як по телевізору показують, і валять. Нікому вже не потрібна ця бананова "Республіка", ніхто вже не хоче в Росію. Всі хочуть НОРМАЛЬНО жити, а не існувати", - пишуть донеччани в групі "Чорний список Донецьк".

"Які заводи тут працюють? На скількох з них ВЧАСНО зарплату платять? Скільки НОРМАЛЬНИХ курортів в "ДНР"? Куди, крім Ростова, можуть поїхати жителі Донецька? В ту ж Україну люди їдуть за величезні гроші. За те, що запізнишся додому після настання кч, тебе на пляшку садять. Концерти Лепса - яке убозтво", "З 18 години на вулиці нікого немає!!! Зарплати? Ці крихти? І де платять? Санаторії розграбовані й зайняті!",- констатують донеччани.

"Я ось дивлюся на вояк, які пишуть, у вас якщо зарплату прибрати, куди ваш патріотизм дінеться? Відсотків 80 пішли воювати за бабки! Ви говорите як діди наші в 41.... Діди наші захищали без грошей!!! А ви за гроші! При цьому ставите себе вище інших!!! А в Україні люди дійсно живуть, там можна розвиватися, там банкінг нормальний! А що тут, у нас в ДНР хорошого??",- відповів сепаратистам, які захищали "ДНР", один з учасників обговорень.