У Житомирі, на кладовищі, встановили пам'ятник Марині Поплавську.

Про це повідомляє сестра Марини Людмила Поплавська на своїй сторінці в Facebook:

"Шановні житомиряни і прихильники таланту Маріанни (Марини) Поплавської , моєї славетної сестри , які живуть в Україні та за її межами . Дозвольте повідомити про те , що на Корбутівському цвинтарі нашою родиною вже встановлено пам'ятник моїй рідній Людині .

Майже два роки немає поруч з нами Маріанни (Марини) Францівни – турботливої сестри , чудової Жінки , найкращої подруги , прекрасного педагога , яскравої і незрівнянної актриси , яка привнесла в кожне серце , в кожну домівку частку світла , тепла , добра, миру і позитиву .

Хочу висловити подяку всім людям , які допомогли гідно вшанувати пам'ять Маріанни . Насамперед , хочу безмежно подякувати своїм близьким : чоловіку та дітям за їх любов і величезну підтримку .

Щира подяка автору проекту Сауху Михайлу Григоровичу та його дружині Ірині Павлівні за співпрацю . Щирі слова вдячності

саме цім жінкам , які фінансово долучились до реалізації проекту : Руденко Валентині Степанівні , Куц Тетяні , Вікторії Горенштейн , пані Вікторії Лясковській-Щур , Генкал Світлані , Радомській Ользі Олексіївні , Станішевській Ользі , Клінчук Лілії , Фольверт Світлані , Галагузі Олені , Франчук Ганні . Хай всемогутній Господь дарує їм та їхнім рідним людям здоров'я , довгі роки життя .

Велика подяка отцю Віктору Маковському за добрі слова , мудрі настанови , за душевні проповіді , які допомогли в скорботну годину . Особлива подяка пані Вікторії Лясковській-Щур – голові " Житомирської обласної спілки поляків в Україні " за моральну і духовну підтримку . Я також вдячна друзям Маріанни і моїм друзям за розуміння , за підтримку . Прошу Всевишнього про здоров'я , довгі і щасливі роки життя для них і їхніх родин . Подяка співробітникам установи КП "Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування", які з відповідальністю поставилися до виконання своїх професійних обов'язків .

Низький уклін всім прихильникам творчості Маріанни Поплавської за їх любов , відданість і добру пам'ять . Хай Господь береже Вас усіх і Ваших рідних людей!"

Шановні житомиряни і прихильники таланту Маріанни (Марини) Поплавської , моєї славетної сестри , які живуть в Україні та...

Posted by Людмила Поплавська on Friday, July 17, 2020

Нагадаємо, житомирянка Марина Поплавська, зірка проекту "Дизель шоу", трагічно загинула в ДТП в жовтні 2018 року. Аварія сталася близько 7 години ранку поблизу села Мила Києво-Святошинського району на автодорозі Київ - Чоп.