У мережі показали відео розстрілу української групи під білим прапором на Донбасі, яка намагалася забрати тіло загиблого українського бійця.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Безпілотнику вдалося зняти розстріл тих, хто вийшов на пошуки тіла загиблого українського воїна.

На кадрах можна чітко побачити, як тяжко поранений чоловік, одягнений в білий шолом і білий бронежилет, намагається відповзти в укриття. За словами інших воїнів, на кадрах видно і те, як тяжко поранений накладає собі джгут.

При цьому в сюжеті повідомляється, що розстріл української евакуаційної групи по дорозі до тіла не був випадковим. Тоді на українських бійців були білі шоломи, білі бронежилети, а також білі пов'язки на руках.

Слід зазначити, що президент України Володимир Зеленський назвав трагедією вбивство військового медика і поранення бійців під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця на Донбасі.

«Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих. Це незбагненна трагедія для них, для нас, для країни », - підкреслив він.

При цьому він зазначив, що вбивство українських військових, які хотіли забрати тіло загиблого бійця з поля бою поблизу Зайцеве, - «це черговий доказ цинізму, брехливості і нелюдяності бойовиків».

Нагадаємо, представник Росії влаштував демарш і покинув засідання Форуму безпечного співробітництва та Постійної ради ОБСЄ. Причиною такої поведінки стало те, що російському представнику не вдалося применшити значення теми гібридних загроз, а також обговорення гібридної агресії Росії в Україні.

Також повідомлялося, що постійний представник США в ОБСЄ Джеймс Гілмор закликав РФ припинити зусилля з метою перешкодити прогресу у встановленні миру на Донбасі.

За його словами, під час останньої зустрічі «нормандської четвірки» в Парижі лідери країн домовилися про повну і всеосяжну припинення вогню, проте воно так і не відбулося.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Україна не збирається вносити зміни в національну Конституцію заради зміни правового статусу окремих районів Донецької та Луганської областей.