Голова редакційної ради OBOZREVATEL, президент Федерації баскетболу України, підприємець Михайло Бродський, який перехворів на коронавірус, жорстко розкритикував політиків за провал підготовки до другої хвилі COVID-19.

На своїй сторінці в Facebook він вніс пропозицію до політиків і влади відкрито повідомляти, де вони лікували та лікують себе і своїх близьких.

"Почну з себе, хоча я не влада. Врятували мене і маму в "добробуті", але навіть тут я бачив стільки горя, що хочеться цих "слуг" повісити. Всі, хто спекулює на хворобі, - тварі. Я про політиків", - підкреслив Бродський.

За його словами, кисню в лікарнях не вистачає - люди задихаються, лікарі та медперсонал поголовно хворіє, захисту немає.

"У реанімаційне відділення, навіть за гроші, черга. Чоловік чекав чергу і схоже, не дочекався. Під'єднали до ШВЛ, але, видно, пізно", – розповів підприємець.

Він додав, що у влади було 7 місяців, але вона нічого не зробила.

"Будьте прокляті та лікуйтеся, як прості люди, особливо своїх батьків. Нехай почекають без кисню чергу в реанімацію або коли кисень закінчується у всьому відділенні", - написав Бродський.

На його думку, прем'єр-міністр Денис Шмигаль - "тупий і ще тупіший".

"Без честі та совісті ... чому він винен? Прем'єр – глава виконавчої влади. Зеленський несе політичну відповідальність",- зазначив підприємець.

Також він вважає, що мери міст добре почали боротьбу з COVID-19, але потім відволіклися на вибори та "забили на народ".

При цьому лікарів і медперсонал Бродський назвав героями, а лікаря-інфекціоніста Ольгу Голубовську - Героєм України.

"Нам терміново потрібно розірвати ланцюжок зараження, як це робить Європа, всього на місяць, інакше рахунок піде на тисячі трупів в день. Шмигаль зітхне - пенсії не потрібно буде платити та податки збирати. Убл*дки", - резюмував він.

Публікація Михайла Бродського у Фейсбук
Публікація Михайла Бродського у Фейсбук