В цьому році в Азовському морі активізували бокоплави або морські блохи. Особливо багато їх в Кирилівці. Курортники відзначають, що дрібні ракоподібні кусаються в воді. Спочатку здається, що до тіла прилипли водорості. Однак, це не так. Скупавшись в морі, туристи скаржаться на укуси, подібні комариний. Через деякий час вони збільшуються до червоних плям на шкірі.

Про те, що робити, якщо вас вкусили морські блохи і чи можна їх якось "відлякати", розповів виданню "РІА Мелітополь" заступник головного лікаря КУ "ЦПМСП № 2" Іван Пашко.

За словами медика, укуси морських бліх дуже часто викликають алергічну реакцію, особливо у дітей, адже шкіра у них ніжна.

"Щоб уникнути ускладнень після укусу, потрібно прийняти антигістамінні препарати і сорбенти. Якщо від укусу у вас з'явилися такі симптоми, як запаморочення, падіння тиску, то в такому випадку необхідна госпіталізація і медична допомога", - розповів медик.

Також щоб зменшити ймовірність укусу, потрібно нанести крем від засмаги або будь-Протиопіковий з маслянистим вмістом. Це послужить своєрідним бар'єром.

"Після того, як викупаєтеся в море, необхідно відразу обтерти шкіру рушником, щоб прибрати з шкіри ракоподібних", - підкреслив Іван Пашко.

Відпочиваючі в Кирилівці Запорізької області продовжують скаржитися на величезну кількість медуз і морських бліх, які псують відпочинок туристам.

Так, свіжими кадрами з курорту поділилася Світлана Савенко на своєму каналі в YouTube.

Жінка розповіла, що медузи з моря викидає на берег.

"Медузи є навіть на глибині. Люди заходять і просто виходять на берег. Іноді можна почути з криків, кого вжалила медуза", - говорить автор ролика.

При цьому вона зазначила, що відпочиваючих все одно на курорті досить.