Прессекретарка президента України Володимира Зеленського - Юлія Мендель зробила фотографію у ліфті. Фотографію Мендель виклала в Instagram.

На знімку вона постала у чорному пальті з крокодилячим принтом і таким самим поясом. Свій образ Мендель доповнила великою білою сумкою.

Прессекретар президента Юлія Мендель висловила думку, що найстрашнішим на вечірці в Хелловін в нинішньому році був образ судді, особливо Конституційного суду України.

"У цьому році найгіршим повинен бути образ судді. Особливо - Конституційного Суду. Завдяки цим слугам Феміди Україна на цьому тижні балансує як канатоходець над прірвою, коли з одного боку цей канат ще хочуть перерізати", - написала Мендель в Facebook.

Мендель зізналася, що кілька років тому на Halloween вона постала в образі співробітниці Russia Today. Цей образ, за її словами, дуже сподобався іноземцям, які робили перепис.

Нагадаємо, нещодавно Юлія Мендель публічно тицьнула "Українську правду" у її ганьбу.

Прессекретарка президента України вказала на грубу помилку, якої допустилися журналісти Української правди, які називають себе еталоном.

"Друзі, це вже поза здоровим глуздом.

Впровадження україномовного гіда по світових музеях - це крутезний проєкт Першої Леді, який колосально вплине на впізнаваність України у світі.

Неуважність одного журналіста при перекладі, і одразу ця ініціатива нівелюється, а провладна команда перетворюється на зрадників.

Українська правда зараз напише, що зробила помилку. Але як це вплине на всіх тих людей, які вже отримали інформацію, що Президент та Перша Леді України представлятимуть у Відні російськомовний гід? Адже ніхто не повертатиметься до перепрочитання новини", - пише Юлія Мендель.